Faaliyet Alanlarımız

Spor Amaçlı Av Tüfeği / Mühimmat Taşımacılığı

Silah / Av tüfeği ve mühimmat taşımacılığı uzmanlık gerektiren bir konudur. Standart bir yüklemeden farklı olarak uyulması gereken kurallar vardır. Her ülkenin izin / onay ve yükleme prosedürleri farklıdır. Silah / av tüfeği ve mühimmat yüklemelerinizde bir sorun yaşamamanız için sizi YSL Uluslararası Nakliyat’ın uzman kadrosuyla tanışmaya davet ediyoruz. Silah / av tüfeği ve mühimmat taşımalarınızda hava kargo ve deniz taşımacılığı hizmetlerimizle size en uygun, hızlı ve zahmetsiz hizmeti sunuyoruz.

Uzmanlık alanımız olan Silah / av tüfeği ve mühimmat taşımacılığında aradığınız her cevabı bizde bulabilirsiniz.

Meyve / Sebze Taşımacılığı

Doğası gereği hızlı ve güvenli şekilde taşınması gereken bir ürün olduğundan, meyve sebze taşımacılığı konusunda size en iyi hizmeti sunuyoruz. Meyve ve sebze taşımacılığında, ısı kontrollü taşımada deneyimli arkadaşlarımızla yanınızdayız.

Otomotiv

Bantların durmaması ve üretimin devam etmesi için otomotiv sektörü çok kritik bir öneme sahiptir. İhracat ve ithalat süreçlerinizi en şekilde analiz ediyor, en uygun ve güvenilir servis imkanlarını tarafınıza sunuyoruz.

Binek Araç Taşımacılığı

Uluslararası araç taşımaları konusunda bugüne kadar birçok operasyonu başarıyla tamamladık. Binek ve ticari araç taşımalarında denizyolu taşımacılığı ve hava kargo taşımacılığı olarak hizmet vermekteyiz.

Tekstil

Zamana karşı yarışan bir sektör olan tekstil nakliyelerinde müşterileri anlamak en kilit noktadır. Deneyimli personelimizle size tekstil ihracat ve ithalatlarınızda tam destek ve en iyi servisi sunuyoruz. Son saniyeye kadar süren üretim süreçlerinizi takip ediyor ve sizin için en iyi yükleme şartlarını sunuyoruz.

Mobilya / İnşaat / Yapı Malzemeleri

İnşaat sektörü sürekliliği işlerin başında geliyor. Dekorasyon ve mobilya ihracatında da Türkiye önemli ihracat potansiyeline sahip. Özellikle Ortadoğu ve Afrika destinasyonlarına düzenli servis veriyoruz. Denizyolu taşımacılığı konusunda en iyi hizmeti sunmanın yanında, acil olan yüklemeler için hava kargo hizmetimizi kullanabilirsiniz. Hava kargo taşımalarınızda da en uygun paketleme bilgisinin yanında, en iyi fiyat ve servisi de sunuyoruz.