Havayolu Taşımacılığı

 

Zaman sizin için çok önemli. Zamanın çok önemli olduğu yeni dünya düzeninde, havayolu taşımacılığının önemi artmakta ve en hızlı taşıma çözümünü sunmaktadır.

 

Dünyada havalimanlarının fazlalığı, birçok havayolu şirketinin de ülkemizde hizmet vermesi nedeniyle Havayolu taşımacılığı en hızlı nakliye ve tercih edilen hizmet şeklidir.
YSL Uluslararası Nakliyat, hava kargo taleplerinizde de yanınızda.
IATA üyesi olan YSL Uluslararası Nakliyat, havayollarıyla yaptığı anlaşmalar ile size aradığınız servisi sunuyor.
Yükünüzün acil olduğunun farkındayız. Bu yüzden sizin için en avantajlı çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Konusunda uzman arkadaşlarımız, hava kargolarınızın sorunsuz ve zamanında gitmesi için en hızlı ve uygun çözümler sunuyor.
Deneyimli havalimanı ekibimizle, havalimanındaki operasyon en hızlı şekilde organize edilir, evrak ve gümrük işlemleriniz eksiksiz tamamlanır.
İhracat / ithalat hava kargo taleplerinizde uzman arkadaşlarımız size en doğru fiyat, müşteri odaklı servis ve bilgiyi vermek için hazırlar.
Küresel network ağıyla ihtiyacınız olan hava kargo servisini istediğiniz şartlarda ve fiyat avantajıyla sunuyoruz. Hava Kargo yüklerinizin zamanında teslim edilmesi sizin kadar bizim için de önemlidir.

Hava Kargo Hizmetlerimiz:

Havalimanından-Havalimanına Hava Kargo Taşıması

Kapıdan-Kapıya Hava Kargo Taşıması

Havalimanından-Kapıya Hava Kargo Taşıması

Kapıdan-Havalimanına Hava Kargo Taşıması

Charter (Komple Uçak Kiralama)

Cross Trade (Çapraz Ticaret) Taşıma

Cenaze taşımacılığı

Tehlikeli kargo taşımacılığı

 Bozulabilir kargo taşımacılığı