Kurumsal

Hakkımızda

YSL, 2011 yılında sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, müşterilerimize en iyi ve kaliteli servis vermek amacıyla kurulmuştur. Lojistik alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri buluyor ver gerçekleştiriyoruz. Her zaman geleceğe yatırım yapıyor, dijital altyapımızı güncelliyor, ekibimize konularında eğitimler vererek değişime ayak uyduruyoruz.

Müşterilerimizin başarıları bizim başarılarımızdır mottosuyla hareket ediyor, her bir yüklemenin kendi yüklememiz olduğu bilinciyle hareket ediyoruz.

Genç ve tecrübeli kadromuzla hem dinamik hem de bilgiye dayalı lojistik hizmeti veriyoruz. Bu yönümüz bizim genç ve hızlı olmamızı sağlıyor.

 

YSL olarak fırsat eşitliğine çok önem veriyoruz, şirketimizde cinsiyet, yaş, din ve ırk farkı gözetmeden eşit fırsatlar sunuyoruz.

İşimize saygımız gereği ve sorumluluk bilinciyle, müşterilerimize sürdürülebilir ve çözüm odaklı lojistik hizmeti sağlıyoruz.

Misyonumuz

 

YSL ULUSLARARASI NAKLİYAT VE LOJİSTİK olarak misyonumuz; her zaman tercih edilen lojistik servis ortağınız olma kararlılığı ile profesyonel ve kendi alanlarında tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla en büyük hedefimiz olan müşteri memnuniyeti doğrultusunda kaliteli bir servis vermektir.

YSL ULUSLARARASI NAKLİYAT VE LOJİSTİK’in güvenli taşıma ve kargo hizmetleri ile artık nakliye problemlerinizi unutarak işinize odaklanabilirsiniz.

Sertifikalar & Üyelikler

KVKK