YSL ULUSLARARASI NAKLİYAT VE LOJİSTİK, lojistik sektöründe faaliyet göstermek üzere çözüm odaklı ve deneyimli ekibiyle sizlere, Hava kargo, Karayolu, Denizyolu, Transit Ticaret, Cross Trade, Proje ve Speedy Van taşımacılığı alanında geniş acente ağı ile hizmet vermektedir.

 

Genç kadromuzla, tüm lojistik ihtiyaçlarınız için çözüm ortağı olmak amacıyla yola çıktık. Tüm heyecanımızla, siz iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda sürdürülebilir nakliye ve lojistik hizmeti sunuyoruz.

Hakkımızda

YSL, 2011 yılında sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, müşterilerimize en iyi ve kaliteli servis vermek amacıyla kurulmuştur. Lojistik alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri buluyor ver gerçekleştiriyoruz. Her zaman geleceğe yatırım yapıyor, dijital altyapımızı güncelliyor, ekibimize konularında eğitimler vererek değişime ayak uyduruyoruz.

Müşterilerimizin başarıları bizim başarılarımızdır mottosuyla hareket ediyor, her bir yüklemenin kendi yüklememiz olduğu bilinciyle hareket ediyoruz.

Genç ve tecrübeli kadromuzla hem dinamik hem de bilgiye dayalı lojistik hizmeti veriyoruz. Bu yönümüz bizim genç ve hızlı olmamızı sağlıyor.

 

YSL olarak fırsat eşitliğine çok önem veriyoruz, şirketimizde cinsiyet, yaş, din ve ırk farkı gözetmeden eşit fırsatlar sunuyoruz.

İşimize saygımız gereği ve sorumluluk bilinciyle, müşterilerimize sürdürülebilir ve çözüm odaklı lojistik hizmeti sağlıyoruz.

Haberler

MART 2017 / BURSA – USA ARAÇ SEVKİYATI

YSL MART 2017'DE BURSA FABRIKA - USA ARASI ARAC SEVKIYATINI GERCEKLESTIRDI

ARALIK 2016 / İSTANBUL – TAIWAN ARAÇ YÜKLEMESİ

YSL, KASIM 2016'DA ISTANBUL - TAIWAN ARASI 4 ADET MINUBUS SEVKIYATINI BASARI İLE GERCEKLESTİRDİ

KASIM 2016 / BURSA – USA ARAÇ YÜKLEMESİ

YSL ,03 ARALIK 2016'DA BURSA FABRIKA - USA TESLİM, ARAC SEVKIYATLARINDAN BIRINI DAHA BASARI ILE GERCEKLESTIRDI

Hizmetlerimiz

Hava Kargo

Zaman sizin için çok önemli. Zamanın çok önemli olduğu yeni dünya düzeninde, havayolu taşımacılığının önemi artmakta ve en hızlı taşıma çözümünü sunmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı

Uygun maliyetlerle ve uzun mesafelerde taşımacılık yaparken, en çok tercih edilen taşıma yöntemi denizyolu taşımacılığı hizmetimizle sizi tanıştırmak isteriz.

Proje Taşımacılığı

 Standart ağırlık ya da hacim harici malların bir yerden diğer bir yere taşınması işlemlerinizde yanınızdayız.

Karayolu Taşımacılığı

Düşük maliyetlerde ve esneklikte olan Karayolu taşımacılığıyla, başlangıç ve varış noktaları arasında aktarmasız bir taşıma olanağı sunuyoruz.

YSL Ulus. Nakl. Dış Tic. Ltd. Şti.

Küçükbakkalköy Mah.

Koca Sinan Cad.

No: 26 Ataşehir-Istanbul/Turkiye

Tel : + 90 216 369 76 20

Fax : + 90 216 369 73 14